Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mount&Blade 2 Bannerlord Mod Nasıl Kurulur? Türkçe Mod / Yama Kurma Rehberi

Telif Hakkı Bildirileri için: [email protected]

admin

Administrator
Yönetici
Admin
Selam sevgili OyunTURK takipçilerimiz. Bugün sizlere yeni çıkan güzide oyunumuz Mount&Blade 2 Bannerlord'un yamalarının nasıl kuracağımızı anlatacağım. Forumumuzu takip ederek birçok Mount&Blade 2 Bannerlord yamasına ve kurulumlarına ulaşabilirsiniz.

Mount&Blade 2 Bannerlord Yamalarını kurarken yamaların kurulum talimatlarını dikkatle okumalı ve adımları eksiksiz yapmalıyız.
Rehbere konu olması amacı ile 'nun kurulumunu anlatacağım

Adım 1: Seçtiğimiz yamayı indiriyoruz.

Adım 2: Yamanın içinden çıkan dosyaları Bannerlord klasörünün içindeki Modules klasörüne atıyoruz.

1.png

Adım 3: Paylaşılan yamanın talimatlara uyarak Bilgisayarım - Belgeler - Mount and Blade II klasörünün içine CharacterTrainer adlı boş bir klasör açıyoruz.

2.png

Adım 4 : Mount & Blade II Bannerlord Launcher'ı açıyoruz ve mods kısmından yüklediğimiz modun yanını dolduruyoruz ve yama kurulumumuz bitiyor. İndirdiğiniz yamalarda ekstra kurulum talimatı varsa bunları da yapmanız gerekiyor. Bu konuda kullandığımız yama Mount&Blade 2 Bannerlord - Sınırsız Yetenek Hilesi ve Sınırsız Para Modu olduğu için talimatlara göre kuruluma devam ediyorum.

3.png

Adım 5 : Oyunu başlatıyoruz ve herhangi bir karakterimizle oyuna giriyoruz.

Adım 6 : Oyun açıkken Ctrl + K tuşlarına aynı anda basın. Bu sizin oynadığınız karakterin özelliklerini belgelerim klasörüne açtığımız CharacterTrainer klasörünün içine Txt olarak gönderecek. Oyunu alta çekerek txt dosyasına girebilirsiniz.

Karakterin Önceki Hali

4.jpg

Ctrl K yaptığımız zaman karakterimizin ismi neyse o isimli bir txt dosyası oluşacak. O txt dosyasını açarak karakterinizin yeteneklerini değiştirebilirsiniz.

5.png

Değiştirmeden önce 1000 altın , Okçuluk 5 , Kundaklı Yay 5 , Atletizm 5 , Binicilik 25 idi.

Adım 7 : Yukarıdaki ayarlamaları yaptıktan sonra txt klasörünü kaydediyoruz ve oyun ekranımıza geri dönüyoruz. ve Ctrl + L yapıyoruz

6.jpg

Karakterin Son Hali

7.jpg

Yorum atarak kurulumunda sıkıntı yaşadığınız yamaları bizimle paylaşarak yardım alabilirsiniz. İyi forumlar dilerim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap